Доставка та оплата

Ми цінуємо час наших клієнтів і робимо обробку і відправку замовлень максимально швидко, наскільки це можливо. Готові до відправки замовлення відправляються в той же день (при готовності до 13-30) або на наступний день після готовності до відправки замовлення. У неділю відправки відбуваються лише з відповідної домовленості про таку відправку. Готовим до відправлення вважається оброблене менеджером і оплачене покупцем замовлення або замовлення з оплатою або зі способом оплати “наложений платіж”.

Способи доставки:

 • Службою доставки «Нова Пошта» на відділення або поштомати.
 • Службою доставки «Нова Пошта» кур’єром за адресою. Умови доставки кур’єром Нової Пошти встановлюються безпосередньо Новою поштою.
 • Службою доставки «Укрпошта» на відділення або за адресою.

Вартість послуг з доставки оплачуються Покупцем за тарифами служби доставки при отриманні товару.
Доставка товарів здійснюється по всіх регіонах України, в яких працюють служби доставки «Нова пошта» та «Укрпошта». В середньому по Україні тривалість доставки становить 1-3 дні. Доставка здійснюється за графіком роботи служб доставки. Детальну інформацію Ви можете отримати на відповідних сайтах служб доставки.
Після відправки замовлення Вам прийде повідомлення з номером накладної, за допомогою якого Ви зможете відстежувати свою посилку на сайтах служб доставки.
Для отримання оплаченого товару Вам необхідно буде пред’явити документ, що засвідчує особистість або штрих код одержувача в додатку Нової Пошти оператору або кур’єру служби доставки.
Будьте уважні при вказівці даних для здійснення відправки, помилки і неточності можуть ускладнити відправку або зробити її взагалі неможливою, в такому випадку замовлення буде вважатися анульованим.
Безкоштовне зберігання прибулого в відділення замовлення здійснюється протягом 5 днів з моменту відправлення замовлення (без урахування неділі, неробочих та святкових днів). Далі за зберігання замовлення стягується плата за тарифами служби доставки.

Варіанти оплати:

 • Оплата на карту Банку або рахунок. Слід враховувати, що можливо Вам доведеться оплачувати комісію встановлену банком і стягується безпосередньо банком без нашої участі.
 • Оплата онлайн картою Visa/Mastercard (платіжний сервіс Portmone).
 • Накладений платіж через службу доставки. Служби доставки встановлюють комісію за послуги з переказу грошей, вартість комісії оплачується покупцем при оплаті і отриманні товару. Комісія Нової Пошти становить 2% від накладеного платежу + 20 грн. Комісія для Укрпошти становить:
  – 2% від суми, мін. 10 грн. – для вартості товару до 2000 грн. включно;
  – 1% від суми + 8 грн. – для вартості товару от 2000 грн .;
  – 1% від суми, мін. 5 грн. – при наявності договору.

При виборі безготівкових варіантів оплати (оплата на карту Банку або рахунок) доставка товару можлива тільки після підтвердження оплати.