Передвиборчі перегони


Передвиборча кампанія – важлива складова виборчого процесу. Це не просто презентація вашої політичної програми в медійному просторі, це діалог між політичною партією/кандидатом і виборцями. Основою успіху передвиборчої кампанії є чітке розуміння потреб електорату, формування, зрозумілого для ваших потенційних виборців, меседжу та грамотне донесення його до народних мас.

Виборчі змагання – це коли важлива перемога, а не участь. А перемогу забезпечує лояльність та довіра виборців. Саме тому вкрай важливо приділяти максимум уваги кожному контакту електорату з партією/кандидатом. Зовнішня реклама, презентація в ЗМІ, особисті контакти з аудиторією мають не просто запам’ятатися, а й створити стале позитивне враження про партію/кандидата.

Чітко розуміючи свою цільову аудиторію та її проблеми, ми можемо створити передвиборчу кампанію, яка допоможе побудувати довірливі стосунки з населенням і, як наслідок, приведе вас до перемоги.

Комплекс послуг

Рекламне агентство «Орбіта-ЮГ» має багаторічний досвід співпраці з політичними партіями та їхніми кандидатами. Ми надаємо комплексні послуги в оформленні виборчої кампанії: від зовнішньої реклами та канцелярії, до верстки інформаційних видань (газет, брошур тощо), через які можна найбільш ефективно донести цінності партії та суть вашої політичної програми. Також ми допомагаємо з формуванням подарункових наборів для виборців, щоб кожен елемент пакуночка був актуальним саме для вашої аудиторії.

Підготовка передвиборчої кампанії потребує багато часу та матеріальних вкладень, а також високої експертності кожного, хто бере участь в організаційній роботі. Довірившись професіоналам, ви зменшуєте власні навантаження та ризики та збільшуєте конферсію з вкладених статків. Адже грамотно побудований діалог між політичною партією/кандидатом та електоратом на кожному етапі взаємодії: від першої згадки в ЗМІ та знайомства з програмою до моменту безпосереднього голосування, багатократно підвищує ваші шанси на перемогу у виснажливих виборних змаганнях.