Відео анімація логотипу Farmagan Superlative®

Це той випадок коли торгова марка не забезпечила регіональне представництво достатньою кількістю рекламних матеріалів.
Але це не зупинило мотивовану команду маркетологів. Знання потреб своєї цільової аудиторії та шляхів впливу на неї привело до створення невеличкого відеоогляду про використання цілої низки косметичних засобів. А якщо є стильний ролик про товар, то стильна відео анімація логотипу суббренду  — кращий варіант для початкової заставки.
Також можна ознайомитись з результатами співпраці у проєкті “предметна фотосессія”

Farmagan™


Відео анімація логотипу компанії Pehotin

Виконано замовлення на анімацію логотипу компанії для презентації нової колекції товарів. За основу був взятий чинний варіант логотипу без внесення змін у його структуру. У завдання не входило розділення композиції логотипу на окремі частини та опрацювання їх, як окремих рухомих елементів.

Запорізька меблева фабрика Pehotin™


Aнімація логотипів колаборації брендів MIDA + XTRM

Виконано замовлення на анімацію логотипів двох брендів у колаборації. ТМ Mida стала генеральним спонсором перегонів у Абу-Дабі українського пілота Вадима Притуляка. Також було створено низку товарів з використанням унікального дизайну та брендінгом торгових марок для фірмових мереж Mida та XTRM (Мережа магазинів одягу Вадима Притуляка). Саме для трасляціі подій, пов’язаних з цим партнерством і була розроблена анімація. Матеріали з відео були супроводом публічних виступів, автограф сесій, звітів з перегонів та дружніх візитів у фірмові крамниці.

Mida™


Відео анімація логотипу для організації Нової Археологічної Школи

Виконали прохання для наших старих, але водночас одвічно молодих друзів “НАШ”. Вирішили підтримати їх прагнення до розвитку та популяризації археологічного руху серед молоді — зробили відео анімацію їх логотипу. Долучайтесь до цієї дуже цікавої групи ентузіастів, так само як колись долучились ми. До речі на логотипі зображено мисливця з наскельного живопису комплексу “Кам’яна могила”

Нова Археологічна Школа НАШ


Анімація івент логотипу TM Gloria - Зима

Виконано замовлення на відео анімацію логотипу бренду взуттєвої фабрики Gloria, місто Дніпро. Особливість даної роботи складається у тому, що анімація мала співпадати з іншими елементами івент брендингу. А саме з оформленням виставкового стенда на міжнародній виставці ExpoShoes в МВЦ, місто Київ. Стилізація логотипу, фону та ефектів – це влучне поєднання рекламної компанії зимової колекції взуття, та елементів декору стенду.

Gloria™


Відео анімація івент логотипу бренду TM Gloria - Літо

Виконано замовлення на відео анімацію логотипу взуттєвої фабрики Gloria, місто Дніпро. Особливість даної роботи складається у тому, що анімація мала співпадати з іншими елементами івент брендингу. Для сезонної колекції «літо» був розроблений окремий логотип та стилістика з використанням мильних бульбашок. Також було розроблено декілька елементів подарункової івент продукції: квартальний настінний календар, блокнот, щоденник, ручка, чашка, подарунковий пакет. Слід зауважити, що презентація літньої колекції взуття у сфері b2b відбувається за пів року від фактичного сезону. Тож під новий рік нові календарі та щоденники були вельми доречними. Сам анімований логотип став доповненням до специфічної слайд-шоу анімації у стилі графічного малювання новітніх розробок виробництва. Усе це, у поєднанні з оформленням виставкового стенда на міжнародній виставці ExpoShoes в МВЦ, склало гарний кейс підготовки і проведення заходу – презентація колекції.

Gloria™


Privacy Preference Center