Спортивні заходи


Останнім часом спорту приділяється особлива увага: з нагоди свят проводяться спортивні заходи, наприклад, масові забіги, любительські змагання з командних та індивідуальних видів спорту, змагання професійного рівня під патронатом великих корпорацій та фірм.

Зараз майже кожна компанія має свої любительські команди з волейболу, футболу, спортивної риболовлі тощо; надає спонсорську підтримку юним талантам в тенісі, боротьбі, боксі; збирає професійні команди з авто- та мотоспорту.

Виставковий стенд

Спорт ― це не тільки про досягнення цілей та важку роботу над собою, спорт ― це емоції, це єднання, це тисячі сердець, що прискорюються від хвилювання за улюбленого гравця чи команду.

Саме тому важливо подбати про вигідне висвітлення вашого бренду під час проведення заходу. Тисячі очей пильнують за подією, тисячі очей бачать вашу символіку.

В організації спортивних подій левову частину займає оформлення ― це масштабна робота, що включає в себе підготовку рекламних матеріалів для ЗМІ та рекламних макетів для зовнішньої та інтернет-реклами, оформлення заходу, підготовку призів учасникам, виготовлення символіки для вболівальників, створення індивідуальної форми для гравців та багато іншого.

Агентство «Орбіта-ЮГ» має багаторічний досвід в оформленні як любительських, так і професійних спортивних змагань та корпоративних спортивних заходів. Ми знаємо як через візуальне оформлення донести цінності вашого бренду та проникнути у серця потенційних клієнтів та партнерів.

Як окремий різновид послуги ― створення та підготовка матеріалів для висвітлювання подій або досягнень у корпоративних каналах розповсюдження інформації (нагороди, медалі, кубки, дошка пошани, новини на сайт та соціальні мережі, статті у місцеві або профільні портали новин). Це може бути фото, відео, стаття та інше.