Звітні заходи


Ваша компанія вже давно на ринку, і ви хочете голосно заявити про свої досягнення? Чи можливо ви очолюєте молодий стартап і хочете розказати світу про свої перші перемоги? Або можливо ви бажаєте зібрати увесь чисельний колектив і висловити подяку робітникам за їхню багаторічну сумлінну працю? В житті кожного бізнесу настає момент, коли варто озирнутися назад і підвести підсумки, щоб досягати нових висот. Тоді з’являється потреба в організації звітнього заходу.

Виставковий стенд

За результатом дослідження рекрутингової компанії HAYS, для 42% працівників важливим мотивуючим до роботи фактором є відкрита та дружня корпоративна культура. Погодьтеся, що сіра презентація в конференц-залі офісу в купі з сухим «ваша робота дуже важлива для нас» не дуже співпадає з картинкою «відкритої та дружньої корпоративної культури». Тут варто звернутися до професіоналів своєї справи, щоб вони допомогли створити таку бажану атмосферу професійної родини.

Люди, що працюють на благо вашої справи: ваші партнери, рядові працівники та менеджери ― це найважливіший ресурс для бізнесу. Дайте їм відчути важливість їхньої роботи та їхню пряму причетність до перемог, і ви разом зможете зрушити Землю.

А допомогти з оформленням заходу та висвітленням вашої події у ЗМІ допоможе Агентство «Орбіта-ЮГ». Ми вже багато років допомагаємо нашим клієнтам організовувати звітні заходи різного масштабу, на яких панує атмосфера свята. Завдяки розробленим нашими дизайнерами унікальним подарункам, персоналізованим грамотам, незвичайним фотозонам усі учасники та гості зможуть відчути себе важливою частиною великого проєкту, що заточений на успіх.